Všetky práva vyhradené 2019 - 2024 verdeline s.r.o.
Našim cieľom je dodávať na slovenský trh certifikované výživové doplnky, ktoré vynikajú svojou kvalitou a spĺňajú najprísnejšie kritériá kladené na výživové doplnky. Vo výrobe implementované všetky kritériá správnej výrobnej praxe (GMP) a HACCP. V súčasnosti prebieha aj certifikácia na zavedenie riadenia kvality v zmysle ISO noriem.
O NÁS
PÁR SLOV O SPOLOČNOSTI
 verdeline s.r.o. Hasičská 13 A943 01 Štúrovo  Telefón: +421 940638045Mail: info@verdeline.eu
2019
ZALOŽENIE SPOLOČNOSTI Spoločnosť verdeline s.r.o. bola založená v roku 2019
2021
TRANSFORMÁCIA NA RODINNÚ FIRMU V roku 2021 sme sa pretransformovali na rodinnú firmu , v ktorej pracujú odborníci, ktorí dlhé roky boli zamestnaní v odboroch výroby a distribúcie výživových doplnkov, potravín a kozmetiky. Rok 2021 bol významným míľnikom v histórii spoločnosti aj z dôvodu, že došlo k akvizícii obchodných podieľov pôvodných spoločníkov, terajšou jedinou spoločníčkou a riaditeľkou spoločnosti.
2020
ZAHÁJENIE PREDAJA VÝŽIVOVÝCH DOPLNKOV Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 2020, tesne pred vypuknutím najväčšej pandemickej krízy. Síce pandémia nás prinútila sa prispôsobiť krízovým trhovým podmienkam a dodávať výrobky - najmä jednozložkové vitamínové prípravky - s predajom ktorých sa v prvotnej predajnej koncepcii v takom širokom spektre nepočítalo, ale do predajného portfólia sa už postupne vracajú a zaraďujú výrobky na báze rastlín, nutraceutikálne výrobky, bioprodukty a taktiež prírodná kozmetika. V nových produktových radoch sa už v plnom rozsahu odzrkadľuje naša filozofia, ktorú sme si pri založení zvolili : green line of supplements  =  : zelená línia výživových doplnkov
2023
MODERNIZÁCIA A ZAHÁJENIE VÝROBY VD Začiatkom roka 2023 sme pristúpili k rozsiahlej modernizácii skladových priestorov, tiež k nákupu technológií a zahájili sme výrobu výživových doplnkov . Celková rozloha výrobných a skladových priestorov týmto stúpla na viac ako 500 m 2 . Vyrábame vlastný produktový rad pod obchodnou značkou verdeline a taktiež ponúkame výrobu privátnych a bielych značiek. V našom produktovom rade sa v súčasnosti nachádza viac ako 100 výrobkov .
DOMOV O NÁS
Spotrebitelia si môžu výrobky zakúpiť u zmluvných predajcov
2024
ROZŠÍRENIE VÝROBNÝCH KAPACÍT V marci sme pristúpili k ďalšiemu rozšíreniu výrobných kapacít práškových substancií. Zvyšujú sa kapacity najmä na výrobu a plnenie nápojových práškov. Plánované odovzdanie technológie - jún 2024.
MENU
CRM LOGIN CLOUD LOGIN +421 940638045